AutoDNA

Autodna ir viens no lielākajiem un vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem Eiropā un visā pasaulē, kas piedāvā saviem klientiem veikt transportlīdzekļu VIN koda pārbaudi tiešsaistē, saņemot detalizētu transportlīdzekļa vēstures atskaiti. Šis pakalpojums dod iespēju potenciālajiem lietotu automašīnu pircējiem ātri un vienkārši pārliecināties par noskatītā transportlīdzekļa datu atbilstību tirgotāja norādītajai informācijai un tādējādi izvairīties no nekvalitatīva transportlīdzekļa iegādes par neadekvātu cenu.

Lai saņemtu šo pakalpojumu no autoDNA, ir nepieciešams tikai konkrētā transportlīdzekļa VIN kods, kuru var atrast gan transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentos, gan uz paša transportlīdzekļa. Tas ir unikāls kods, kas sastāv no septiņpadsmit rakstzīmēm. Kad  kods ir atrasts, ir jādodas uz autoDNA oficiālo mājaslapu un jāievada šis kods norādītajā vietā. Uzreiz pēc koda ievades sistēmā varēsiet saņemt bezmaksas transportlīdzekļa vēstures atskaites kopsavilkumu, kurā varēsiet noskaidrot, kāda informācija par konkrēto transportlīdzekli ir pieejama. Ja būsiet ieinteresēts iegūt pilnu, detalizētu atskaiti, varēsiet veikt pakalpojuma apmaksu un jau dažu minūšu laikā šī informācija nonāks jūsu rīcībā.

Transportlīdzekļa vēstures atskaite no autodna ietver visaptverošu informāciju par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli un lietošanas vēsturi. Katra VIN koda ietvertā informācija ir satura ziņā atšķirīga, bet pamatā tajā ir ietverta informācija par odometra attīšanu, sadursmēm un negadījumiem, kuros cietis konkrētais transportlīdzeklis un to sekām, zādzībām, dažādām izmaiņām sērijas aprīkojumā, ražošanas defektiem utt. Tieši šādu informāciju parasti slēpj vai noklusē lietotu transportlīdzekļu tirgotāji, lai pārdotu transportlīdzekļus par pēc iespējas augstāku cenu. Transportlīdzekļa vēstures atskaite no autoDNA ļauj potenciālajam pircējam adekvāti izvērtēt transportlīdzekļa atbilstību cenai un lemt par tā iegādi.

Visu informāciju, kas ietverta transportlīdzekļa vēstures atskaitē, autodna iegūst no tādiem avotiem kā auto nomas reģistri, līzinga kompānijas, izsoles, sludinājumi, kuros ir norādīts VIN kods, pirms un pēc eksporta pārbaudes, auto novērtēšana līzingam, sasisto automašīnu datubāzes, taksometru reģistri, īres reģistri, valstu reģistri u.c. Tas nozīmē, ka transportlīdzekļa vēstures atskaitēs ir ietverta tikai pārbaudīta informācija no drošiem un uzticamiem avotiem. Ja atskaitē ietvertā informācija nesakrīt ar tirgotāja norādīto, visticamāk tirgotājs cenšas kaut ko noklusēt.

Pateicoties auto dna sadarbības partneriem, šim pakalpojumu sniedzējam ir izdevies izveidot lielāko lietotu transportlīdzekļu datubāzi, kas glabā visaptverošu informāciju par katru transporta līdzekli. AutoDNA nodrošina pieeju vairāku miljonu lietotu automašīnu vēstures ierakstiem, turklāt  autoDNA cītīgi strādā pie pakalpojumu uzlabošanas. Tas attiecas gan uz jaunu sadarbības partneru meklēšanu, gan atskaitēs sniegtās informācijas paplašināšanu un kvalitātes uzlabošanu, lai varētu saviem klientiem nodrošināt pēc iespējas detalizētāku informāciju, kas palīdzēs pareizā lēmuma pieņemšanā.

Kaut arī autoDNA galvenais pakalpojums ir vin pārbaude, šis projekts arī ietver informācijas sniegšanu par lietotu transportlīdzekļu iegādi un konsultācijas klientiem. Šo informāciju ir iespējams atrast autoDNA blogā. AutoDNA rūpējas par to, lai viņu klienti pieņemtu drošus un pārdomātus lēmumus attiecībā uz lietotu transportlīdzekļu iegādi. Ja vēlaties pārliecināties par izvēlētā transportlīdzekļa patieso tehnisko stāvokli un izmantošanas vēsturi, noteikti izmantojiet autoDNA piedāvāto VIN koda pārbaudi.